Ziajka magiczny płyn do kąpieli

 
Kąpiel to jedna z najważniejszych czynności potrzebnych do prawidłowego snu dziecka. Już od małego budujemy w dzieciach pory dnia,drzemek. Dobre nawyki. Dlatego ważne jest w czym i jak kąpane jest twoje dziecko. Odpowiednio dobrane kosmetyki odgrywają bardzo ważną rolę w ich rytuałach wieczornych.

Ja zmieniam co jakiś czas kosmetyki do kąpieli dla Oli. Nie używam do znudzenia tego samego płynu. Ostatnio odkryłam właśnie ten płyn,ten magiczny. Co jest w nim takiego magicznego? W sumie to niewiele,nie zamienia się w galaretki ani inne takie cuda wianki. Lecz zmienia nam kąpiel,bo zmienia kolor wody. Z zielono-żółtego koloru powstaje niebieski ładny kolor do kąpieli. Dodatkowo  bardzo ładnie pachnie i się pieni.
Miałam spore obawy przed nim,bo Ola jest alergiczką i cokolwiek takiego „wymyślnego” mamy,zaraz Ją uczula. Nie martwcie się więc,bo ten płyn jest bezpieczny dla skóry malucha oraz testowany i przebadany alergologicznie i dermatologicznie.
Płyn dostępny jest już dla dzieci od 12 miesiąca życia.
DZIAŁANIE
• delikatnie, a zarazem skutecznie myje skórę dziecka
• wyraźnie nawilża i wpływa osłaniająco na naskórek
• pielęgnuje skórę, nie powodując podrażnień

Kąpiel swojego dziecka też możesz zmienić w magiczną.Na stronie e-ziaja macie teraz -15% właśnie na niego! Nie wiem do kiedy więc lećcie kupować i dajcie znać jak wasze magiczne kąpiele.
A bezpośrednio płyn znajdziecie TUTAJ.


MamaOlenki

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *