Ziaja-dbanie o skórę brzucha w ciąży


Rozstępy? Źle nawilżona skóra? Takie i inne problemy mogą nas napotkać w czasie ciąży.Dbanie o skórę całego ciała,a w szczególności brzucha jest bardzo ważne. Jak wiadomo nasza skóra rozciąga się wtedy w zaskakująco szybkim tempie. Odpowiednie nawilżenie ma tutaj duży wpływ na stan naszej skóry również po porodzie.

Pierwszy rozstęp ujrzany na moim udzie w pierwszej ciąży doprowadził mnie do takiego płaczu,że nie byłam w stanie się uspokoić. Wiecie jednak to już zostaje nam na zawsze i nasze ciało tak naprawdę nie będzie takie jak kiedyś. Ważna zatem jest właśnie pielęgnacja,żeby pomóc skórze jak najlepiej wyglądać. Z pomocą w tej ciąży przyszło mi mleczko Ziaja właśnie do skóry mało elastycznej jak i suchej.
INTENSYWNA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA
– Aktywnie nawilża i przywraca skórze równowagę wodną.
– Dba o właściwy dynamizm i elastyczność skóry.
– Łagodzi dyskomfort związany z nadmiernym przesuszeniem.
– Redukuje szorstkość, poprawia gładkość i sprężystość

Jak na razie nie mam żadnych nowych rozstępów,a mój brzuch nie jest przesuszony. Wręcz przeciwnie,właśnie jest nawilżony i skóra w dotyku jest gładka i przyjemna. Mleczko ma bardzo delikatny zapach co jest dla mnie ważne.Nie lubię na noc smarować się zbyt intensywnymi,zapachowymi balsamami oraz mleczkami.
Mleczko dostaniecie w jak zwykle przystępnej cenie TUTAJ


Wpis powstał przy współpracy z marka e-ziaja
MamaOlenki

4 komentarze

  1. Mimo iż bardzo lubię Ziaję to nie miałam jeszcze żadnego mleczka do ciała z tej marki ani też nie miałam żadnego produktu do mycia ciała. Muszę do koniecznie nadrobić. Pozdrawiam i zapraszam również do siebie w wolnej chwili 🙂

  2. Używałam między innymi Ziaję, plus parę innych kosmetyków – 2 ciąże za mną, rozstępów brak (może jeden malusieńki się pojawił, ale go nie liczę:))

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *