Zatrzymaj moment- wywoływanie zdjęć z empikfoto


W czasach mody na lustrzanki,gdzie prawie każdy sobie na nią może pozwolić robimy zdjęcia amatorsko sami dla siebie.Efekt? Jest! My sami na dzień naszego ślubu kupiliśmy sobie po prostu aparat,a zdjęcia robiła nam… Szwagierka! Tak,szwagierka i wiecie co? Zdjęcia bardzo nam się podobały,a cena lustrzanki to cena fotografa na ślub na jeden dzień! Tyle,że aparat został.

 

Nie żałujemy,bo wiedzieliśmy,że aparat posłuży nam na długo.I tak się stało.Urodziła się Ola,a wtedy zdjęcia robiliśmy na każdym kroku jak przy każdym dziecku.Chcesz zatrzymać moment, ten właściwy,jedyny. Tylko jest jeden minus takiego rozwiązania. Zrzucamy zdjęcia na komputer,a potem zapominam o nich i nie wywołuje. Stanęliśmy na wywoływaniu jak Ola miała pół roku! A teraz ma 5 lat! wiecie ile mam tego? No właśnie.
Wzięłam się za to.
Wywołałam na razie kilka,bo „tylko” 350 zdjęć.Zaległych i kilka aktualnych. Mam jeszcze dwa razy tyle co najmniej. Zdjęcia wywoływałam na www.empikfoto.pl. Wszystko załatwiłam jednego wieczoru.Siadłam, założyłam konto,dodałam zdjęcia i zamówiłam.
Płatność przy odbiorze więc masz tą pewność,że nic nie tracisz. Po dwóch dniach miałam już do odbioru! Super szybko,jakość świetna.Bałam się właśnie tej jakości,lecz wiem,że wrócę tam z kolejnymi zamówieniami.Cena jest atrakcyjna oraz różni się co do zamówionej ilości zdjęć:

Format/Ilość:
Cena za szt. od:
10×15 cm
1 – 49=0,39 zł
50 – 199=0,29 zł
200 – 299=0,27 zł

300 – 499=0,26 zł

500+=0,24 zł

Możecie również zamówić większe formaty zdjęć,personalizowane kubki,poduszki,fotoksiążki.Fajne jest trzymanie zdjęć na dysku,lecz kiedy staje się coś z komputerem,tracicie też zdjęcia.Ja o wiele bardziej wolę oglądać zdjęcia na papierze niż na komputerze.
I jeszcze jedno,jak przyszły te zdjęcia i zobaczyłam jaka Ola była malutka…Aż trudno mi uwierzyć jak ten czas ucieka.


Zdjęcia wywołane na www.empikfoto.pl

MamaOlenki

3 komentarze

  1. Ja też kiedyś wywoływałam w empiku no i niestety ta jakość mi nie pasowała, miały za dużo czerwonego koloru. Potem wywoływałam u lokalnego fotografa, ale zamawiałam przez internet z darmową przesyłką do domu. Te zdjęcia były idealne, tylko fotograf zlikwidował działalność, więc teraz jak mam pojedyncze zdjęcie to wywołuję w rossmannie ale ogólnie jakbym chciała większość ilość, to nie wiem gdzie.

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *