Zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży- co można,a czego unikać!


Zabiegi kosmetyczne są dla każdej kobiety miłym i przyjemnym rytuałem. Odskocznią od codzienności oraz bardzo potrzebną wizytą dla naszej cery. Co jeśli nie można skorzystać z zabiegów przez kilka miesięcy? Kobiety w ciąży w  większości są wykluczone z tych przyjemności.

Ja sama od kiedy jestem w ciąży nie korzystałam z usług kosmetycznych właśnie ze względu na maluszka i z obawy przed jego zdrowiem. Bez potrzebnie. Ponieważ są specjalnie dobrane zabiegi pod kobiety ciężarne. Warto wybrać się na taką wizytę chociażby dla zwykłego masażu twarzy oraz maseczki. Ja skorzystałam bardziej i wykonałam… Mikrodermabrazję. Tak! Można wykonywać mikrodermabrazję w ciąży jeżeli czujecie się dobrze i nie ma żadnych przeciwwskazań.
Nie musisz się obawiać, ze coś stanie się Twojemu maleństwu, bowiem mikrodermabrazja to złuszczanie skóry mechaniczne, złuszczanie następuje tylko w miejscu objętym zabiegiem. To wszystko jest jak najbardziej bezpieczne dla Was.
Należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu. Należy stosować kremy z filtrem UV, możecie jak najwięcej i najczęściej robić maseczki żeby dać swojej skórze jak najwięcej nawilżenia i odżywienia. Powinnyśmy pić więcej wody mineralnej. Należy jednak pamiętać,że też unikamy kilku rzeczy po mikrodermabrazji. Musimy unikać basenu przez kilka dni, należy również unikać makijażu przez dzień,dwa. Żeby nie zapychać od nowa naszej cery.
Są też inne metody oczyszczania twarzy dla kobiet w ciąży,najlepiej należy skonsultować się z kosmetyczką i dobrać odpowiednie dla was i dla waszej cery zabiegi.Dodatkowo miałam masaż twarzy,maseczkę,ozon oraz infuzje tlenową.

Ozonoterapia ma silne działanie detoksykujące, niszczy grzyby, bakterie, wirusy i zapobiega ponownemu ich powstawaniu. Poprawia przemianę materii w komórkach, poprawia krążenie krwi, redukuje zlepianie się czerwonych krwinek, dzięki czemu poprawia transport tlenu, zwiększa wchłanianie tlenu przez tkanki.

Natlenianie  wykonywana jest za pomocą hiperbarycznego tlenu,który za zadanie ma dostarczyć naszej skórze jak najwięcej składników aktywnych. Zabieg bardzo przyjemny chociaż na początku ma się wrażenie,że „bije” po twarzy. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.
Zabiegi zostały wykonane w Salonie Kosmetycznym Odnowa. Zabiegi dobierane są tam do każdego klienta, znajdziecie szeroką ofertę wykonywanych zabiegów.

MamaOlenki

1 komentarz / ocena

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *