Tydzień z książką


Kolejny tydzień z książką lecz dzisiaj nie mam dla was samych dobrych recenzji. Znalazła się jedna,która nie pod pasowała mi kompletnie.Przeczytałam ją do końca lecz męczyłam się przy niej strasznie. Jak widać nie każda książka może każdego zainteresować.

Mam dzisiaj dla was dwie kolejne recenzję.Tak jak wspomniałam,jedna nie zachwyciła mnie kompletnie,a czytanie jej było czymś jak powrót do szkoły i czytanie książki na siłę,bo to lektura.I szczerze zawsze jak czytałam książki,które mnie nie zainteresowały nie pamiętałam co było na początku kiedy doszłam do końca.I tak było tym razem.Mowa o „Biedna Pani Morris”.

„Rose wprowadza się do wynajętego wyjątkowo tanio mieszkania na Manhattanie. Nie wie, że przestępując próg pozornie zwyczajnej kamienicy, wkracza w szczególną, niepokojącą rzeczywistość czyichś nie spełnionych marzeń, dziwactw, samotności, alkoholowej izolacji.”
Wiecie co? Ja w tej książce wyczytałam tylko o alkoholu,nadużywaniu go,staczaniu się starszej kobiety.
Druga za to jest bardzo przyjemna do czytania i wciąga. Bardzo lubię tego typu książki.Trochę romantyczna,trochę życiowa.
„Lato Joanny” to

„Joanna wraca na wakacje do domu rodzinnego na wsi. Czeka tam na nią kochająca matka i młodsze rodzeństwo oraz, niestety, spragnione plotek i sensacji sąsiadki. Kilka miesięcy poza domem wystarczyło, aby dziewczyna odwykła od tego, co powinna robić, jak się zachowywać, by nie naruszyć wiejskiej obyczajowości. Tymczasem Joanna poznaje starszego od siebie mężczyznę i nie bacząc na zdanie innych, pozwala się porwać uczuciu”.

MamaOleńki

 

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *