Syrenka inaczej-Paznokcie


Paznokcie wizytówką każdej kobiety.Tak to jest prawda, ja zawsze zwracam uwagę na włosy i paznokcie.Oczywiście ubiór też daje nam trochę wskazówek co do danej osoby.Lecz paznokcie są wizytówką dłoni, jeżeli dbamy o paznokcie,dbamy o dłonie. Nie wystarczy nałożyć kremu i już.

 

Od kiedy robię paznokcie hybrydowe moje paznokcie w końcu jakoś wyglądają. Mają kształt oraz mogą sobie spokojnie rosnąć bez większego połamania. Czasem zdarzy się,że pojedyncze paznokcie mi polecą.
Przede wszystkim paznokcie mają kolor! Kolor który przy malowaniu lakierami zaraz odchodził i odpryskiwał. Uwielbiam ten moment kiedy po skończonych hybrydach mogę od razu coś robić i nie muszę czekać,aż wyschną. Nie odciska mi się nic,błyszczy się do momentu zmiany koloru. Myślę,że nie mogło by nic zastąpić tej metody. Jest ona fenomenalna. Dzisiaj wam pokaże jak można w szybki i prosty sposób ożywić nasz manicure!
Nie musisz mieć precyzji malowania ręcznych wzorków.
Nie musisz również iść po to do salonu kosmetycznego.
Możesz taki efekt osiągnąć sama w domowym zaciszu.
A mowa o…. Naklejkach wodnych.
Dodają one koloru,wzoru na paznokciach. Nie zawsze chcemy mieć paznokcie w jednolitym kolorze,a takie naklejki są idealne jeżeli nie macie precyzji w malowaniu wzorków.
MamaOlenki

4 komentarze

  1. Fajna sprawa te naklejki. Muszę koniecznie spróbować, bo ostatnio kupiłam stempel i wzorniki, ale nie umiem sobie ni w ząb, ni w oko z nim dać rady 🙂 syrenka wyszła super 🙂

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *