Pielęgnacja z Ziaja


Mam przyjemność testować kosmetyki firmy,którą większość kobiet uwielbia.Za jakość,wygląd,działanie,a przede wszystkim cenę.Kosmetyki firmy Ziaja są bardzo dobre co do swojej ceny. Hitem okazała się pasta do głębokiego oczyszczania twarzy z liści manuka.

Przez kilka następnych tygodni będę dla was testować produkty do pielęgnacji ciała,twarzy. Będą tutaj moje spostrzeżenia na temat tych kosmetyków,każdy zostanie oceniony.Dzisiaj co nieco wam o nich napiszę,jakie są moje oczekiwania.

Do pielęgnacji twarzy wybrałam zestaw oliwkowych kosmetyków.Tak, mam cerę mieszaną,lecz po zimie stała się ona typowo sucha.Muszę ją zregenerować.Makijaż nie wygląda ładnie jak z pod spodu widać wysuszoną skórę.Naturalne mleczko,żel oczyszczający ,naturalny płyn micelarny z serii oliwkowej mają mi w tym pomóc.

Dodatkowo wybrałam peeling enzymatyczny z linii Ulga.
Nawilżenie? Postawiłam na maskę nawilżającą z glinką żółtą. Swoją drogą nie wiedziałam,że mają tak fajny asortyment.Zawsze kojarzyłam ich tylko z kremem oliwkowym oraz właśnie serią z liści manuka.
Przechodzimy do końca,a na koniec trzy mleczka do ciała.Pojemność każdego 400 ml, nawilżające z proteinami jedwabiu, odżywcze z kaszmirem  regenerujące z awokado.

Dla Oli za to jest płyn do kąpieli zmieniający kolor wody!
Nie na kolorową lecz ładną niebieską.Jest frajda,dodatkowo ładnie pachnie oraz nawilża skórę dziecka.Płyn to hokus pokus.


MamaOlenki

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *