Kobieto,Matko zrób coś dla siebie!


W czasach XXI wieku jesteśmy wszyscy zabiegani.Pędzimy ciągle do przodu.Kobiety pracują, kształcą się,dążą do czegoś.Zakładamy rodziny,musimy pogodzić pracę,dom,dzieci.A gdzie czas dla nas? Dla was?

Każda z nas marzy o chwili dla siebie,jedni chcą po prostu odpocząć inni idą do fryzjera, kosmetyczki.Za to niektórzy muszą się po prostu komuś wygadać.A może by tak połączyć wygadanie się z czymś przyjemnym?
Nie raz „przyjaciele” nas zawodzą i nie warto komuś w ogóle się zwierzać. Ostatnio dowiedziałam się o Psychokosmetyce. Moja pierwsza myśl „co to jest?”. Nazwa jakaś dziwna,ale mimo wszystko poszłam na spotkanie. Wiecie co? Dzisiaj mam przyjemność wam przedstawić co to takiego oraz na czym to polega.

Co to jest psychokosmetyka?
To połączenie kosmetyki profesjonalnej i psychologi. Przypomnij sobie ile razy u fryzjera czy kosmetyczki rozmawiałyście.Ile razy ktoś nie wiedział co ma Ci odpowiedzieć na ważny temat? Tu właśnie możesz się odprężyć przy zabiegu oraz porozmawiać,poradzić się.
Studio działa mobilnie co daje jeszcze więcej wygody i relaksu każdej kobiecie,ponieważ nie musi wychodzić z domu żeby coś dla siebie zrobić.


Ja właśnie dzisiaj zrobiłam coś dla siebie.Dla swojej skóry. Potrzebowała już tego od dawna. Mimo diagnozy skóry przez Magdę,która powiedziała,że mam skórę w bardzo dobrym stanie.Ja mimo wszystko czułam jakby była taka szorstka,nie nawilżona. Wiecie co? Miałam rację,bo dopiero po zabiegu mam skórkę tak gładką,tak mięciutką.|
Miałam robione kwasy.Pierwszy miałam kwas cytrynowy na rozjaśnienie przebarwień,piegów.Chociaż już się do nich przyzwyczaiłam to bardzo się cieszę,że trochę przybladły. Następnie miałam nałożony kwas azelainowy , kolejno po nim kwas migdałowy. Wszystkie kwasy sprawiły,że skóra pozbyła się niepotrzebnego naskórka,przebarwień.

WSZYSTKIE KWASY JAKIE ZOSTAŁY UŻYTE,BYŁY TO KWASY MEDYCZNE.
Pamiętajcie,że nie wolno robić takich zabiegów na własną rękę,możecie uszkodzić sobie naskórek,a co gorsza poparzyć.

Chcecie „oddać” swoją skórę w najlepsze ręce? Polecam wam Magdę,doradzi,odpowie na każde pytanie. Podpowie jak pielęgnować twarz na co dzień oraz z czym zmaga się wasza skóra.Znajdziecie ich TU.

MamaOlenki

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *