Hulajnoga Biedronka-opinia po roku użytkowania

 
Na dworze coraz cieplej się robi więc trzeba wyjąć rowerki,hulajnogi,rolki. Można wyjść na dłuższy spacer,a dzieci nie muszą się już nudzić w domu.

Dzisiaj opiszę wam naszą hulajnogę,która służyć będzie nam już drugi rok.Jest ona prezentem,oczywiście bardzo trafionym. Spodobała się nie tylko właścicielce,ale również i mi.Ola mając problemy w jeździe na rowerze, na hulajnodze śmiga bez żadnego „ale”. Jest ona doskonała pod każdym względem,lekka,zwrotna,stabilna!
Tak,tak hulajnoga jest stabilna dzięki swoim 3 kółkom. Pozwala to nawet mniejszym dzieciaczkom na naukę jazdy na hulajnodze. Za moich czasów hulajnogi były jednego gatunku,metalowe,na dwóch kółkach. Teraz jest taki wybór na rynku,że możecie wybrać 2 czy 3 kołowa, podwójne kółka z przodu czy z tyłu,kauczukowe czy plastikowe.
Dlaczego nasza biedronka jest fajna? Już Ci piszę.
Na samym początku powiem Ci,że ma ona również siedzisko,które może służyć maluchom.Swobodnie możesz je zdemontować.Wystarczy odkręcić śrubki.
Hulajnoga posiada metalową rączkę, która jest regulowana do wzrostu dziecka.
  Guma na rączkach jest świetnym rozwiązaniem przed „zjeżdżaniem” rączek dzieci.Posiada również gumowe paski w miejscu,gdzie znajduje się noga dziecka.
Jest całkowicie bezpieczna,ponieważ ma hamulec na tylnym kółku.Dodatkowe plusy? Są! Z nich szczególnie ucieszy się maluch. Jest koszyczek-biedronka,gdzie można przewozić przekąskę lub przyjaciela jak Ola.
Hulajnoga świeci! A raczej jej kółeczka. w dzień tego tak nie widać,lecz jadąc po zmroku nie zostaniecie nie zauważeni 🙂
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej hulajnogi,bardzo często ratuje nas w sytuacjach kryzysowych na spacerze. Ola staje dwoma nóżkami na niej,a mama ją ciągnie 🙂 Zakupy też przewiezie 🙂MamaOlenki

5 komentarzy

  1. Czy u Was też koła się nie kręcą? Można jechać tylko na wprost… tzn… kierownica nie steruje kołami? 🙂

    1. Skręcają,całą kierownicą jak skręca to od razu dwa koła z przodu idą w tą samą stronę.

  2. Ja mam również zakupiłam hulajnoge z dwoma kółkami z przodu dla mojej trzylatki tylko innej Firmy. Mam pytanie czy w Waszej jest sztywne mocowanie sztycy kierownicy do podstawy hulajnogi? Czy jest delikatny luz? Bo w hulajnogach trójkołowych zwykłych bez stopniowej regulacji widzę jest na sztywno (mocno trzyma się z podstawą), a ja mam balansową i ta sztyca delikatnie ma luz w sensie że giba się troszkę na lewo i prawo i tak się zastanawiam czy to normalne. Wszystko jest podokręcane tak jak trzeba.

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *