Gniazdko-Czy warto kupić? Jak się sprawdza?


Pamiętacie wpis o planowaniu wyprawki? O właśnie ten. Mija właśnie 3 tygodnie jak je testujemy.Więc dzisiaj podzielę się z wami moim zdaniem. Czy jest warte kupienia? Jak się sprawdza na co dzień? Co ono tak w ogóle daje? Jakie ma zadanie?

Będąc jeszcze w szpitalu Martynka bardzo mocno reagowała na trzaski,krzyki itp. Jak większość maluszków „skakała” do góry machając rękami. Musiała mieć za sobą poduszkę albo być po prostu przytulona. Więc to już jest pierwsza zaleta Gniazdka . Tworzy ochronę dla noworodka/niemowlęcia przed całą przestrzenią. Leżąc na plecach dziecko czuje po bokach zabezpieczenie.Leżąc na boczku ma za plecami ochronę. Dodatkowo zostawiam Ją bez żadnego strachu na łóżku i idę sobie coś robić. Tak samo jest w nocy. Wiem,że nikt jej nie zgniecie,a mała ma swoją wygodną strefę.
Kładę Ją w gniazdku na brzuszku i mogę z łatwością oprzeć o brzegi zabawkę,żeby chętniej podnosiła i skręcała główkę. Daje mi to również spokój co do higieny i czystości pod tym względem,że kiedy szuka buźką piersi,nie dotyka koca na którym każdy siedzi. W Gniazdku jest poduszeczka więc nawet jak uleje czy obślini z łatwością bierzemy poduszeczkę do prania.
Myślę,że jest to wygoda i bezpieczeństwo dla wielu maluszków. A także spokój pod względem bezpieczeństwa dla mamy.
Koszt takiego gniazdka: 159 zł


MamaOleńki

1 komentarz / ocena

 1. Zgadzam się, 4 miesiące temu, gdy moja malutka urodziła się, robiłam również posta o kokonie/gniazdu, więc zachęcam do przeczytania 🙂
  Ja uważam, że posiada sama zalety, do tej pory go używamy i w nocy, bo w łóżeczku w nim śpi, a także w dzień przenosimy do salonu i czasem w nim leży.
  Zabieramy ja także, gdy jedziemy gdzieś w gości- żeby nie obtaczać dziecka milionem poduszek, aby nie spadło z łóżka.
  Dziecko czuje się w nim bezpiecznie, bo tak jak mówisz, opatulone jest nim dookoła.
  Będę polecać je każdemu.

  Piękna ta Twoja kruszynka <3
  moja chwilę temu też taka była, a już 4 miesiące minęło, jak ten czas szybko leci aaaaa :O

  pozdrawiamy Was 🙂 :*
  Daria i Majunia 🙂

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *