Droga życia nigdy nie będzie usłana…różami


Takie czasy,że masz wszystko albo nic. Większość życia sponsorują ci rodzice,których na to stać, albo samemu ciupciasz od wypłaty do wypłaty. Z pracą też nie najlepiej skoro nie masz wujka,ciotki,stryja czy jeszcze innej siódmej wody po kisielu. Tylko czy takie życie da ci satysfakcję?

Wiem,że jeżeli nie zapracujemy sami na nasze życie,wydatki,przyjemności.Nie da nam tego nikt. Z wielkim trudem mamy własne mieszkanie,z wielkim trudem przebrnęliśmy przez najgorsze momenty w naszym życiu. Teraz? Nie jest do końca kolorowo,lecz wiem, że musimy sobie na to zapracować. Mam cele i chcę je realizować,dążyć do wystawionego sobie celu.
Dlaczego?
Proste… dla lepszego życia oraz lepszego życia moich dzieci.
Wiem,że kiedyś nas zabraknie,a wtedy? Chcę żeby mieli start,nie wielki,ale mieli.
Drugi powód? Proszę bardzo.Dla samej siebie,tak po prostu chcę się realizować i spełniać marzenia,pasje,hobby.
Od siedzenia w domu za wiele mi się nie uda,dlatego podjęłam już kilka sporych kroków do swojego celu.
Nie zdradzę wam teraz za wiele lecz spodziewajcie się niebawem nowych wpisów z kategorii „Mój czas”. Będzie poświęcona mi.Jako mamie,kobiecie,żonie. Przede wszystkim sobie.

1 komentarz / ocena

  1. To prawda, majętni rodzice to dobry start, ale … nie można winić kogoś, że jego rodzice mu pomagają. Jedni mają możliwość pomóc swoim, a inni nie i nie zawsze wynika to z niechęci czy nieudacznictwa, owszem czasem wynika to z głupoty rodziców, którzy w ogóle nie myślą o przyszłości dziecka i wydają pieniądze na używki, czy pakują się w gigantyczne kredyty, które ledwo spłacają albo nagle przestają spłacać i bank odbiera im wszystko. Poza tym najważniejszym i największym bogactwem jakie mogą dać rodzice dzieciom jest miłość i wspólnie spędzany czas. W dzisiejszych czasach tak bardzo gonimy za pieniędzmi, że o tym zapominamy. Przecież tyle rodzin żyje w rozbiciu – jedno z rodziców albo oboje za granicą, dziecko z dziadkami i to jest straszne, wypacza poglądy dziecka na rodzinę.

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *