Chłopiec czy dziewczynka? Kto do nas dołączy?

O ciąży wiemy od maja i od maja czekaliśmy na wiadomość kto tam mieszka. Wiadomo,że musieliśmy poczekać przynajmniej do tego 12tc. I co? I nic,dziecko odwrócone pupką i nie myśli nawet pokazać kim jest. Ja czułam,że to będzie syn. Mój mąż to już w ogóle nie dopuszczał do siebie innej myśli. Kto więc do nas dołączy?

W ciąży z Olą byłam wielorybem, albo prawie zapaśnikiem sumo 🙂 Tak, przytyłam ponad 20 kg! Wyobrażacie sobie wzrost 154cm i prawie 70 kg i to jeszcze z wielkim brzuchem. O matko jak sobie przypomnę to sama z siebie się śmieje. No nic tak bywa. Na szczęście do swojej wagi wróciłam szybko,a Ola urodziła się malutka bo miała 2,6 kg. Była malusieńka i bałam się jej dotknąć. Więc reszta mojej wagi to były wody,tłuszcz i inne takie.
Teraz druga ciąża.
Ta ciąża super się zaczęła i tak dalej trwa.Żadnych dolegliwości,mdłości,zachcianek,odrzucenia od jedzenia czy picia. Mała waga jak do tej pory. Porównując dwie ciąże to ta druga jest zdecydowanie lepsza.Brzuszek nie duży, każdy mi mówi,że mi służy ta ciąża. „No będzie chłop jak nic”- tak myślimy sobie.
Wczoraj dokładnie w 31tc miałam kolejne usg i miałam nadzieję,że się dowiemy w końcu kto tam mieszka.Mąż już mnie oskarżał,że ja wiem tylko mu powiedzieć nie chce. Więc mówię do Pani doktor,że może już mi powie.
I powiedziała.
Będziecie mieli dziewczynkę!

 

Moja intuicja mnie zawiodła,wszystkie oznaki wskazujące na chłopca też.Więc jeżeli ktoś mi powie,że przy dziewczynce się brzydnie,tyje ma się duży „rozlany” brzuch to nie uwierzę.
Cieszymy się bardzo, zdrowa,przybiera na wadze idealnie dziewucha.
Mamy jeden problem….
Musimy kupić dużąąą szafę 🙂 Bo trzy baby w domu to już nie żarty 🙂

6 komentarzy

  1. Gratuluję 🙂 ja także jestem teraz w 31 tygodniu i termin mam na 20 stycznia🙂 i także córcia będzie. Mamy już synka,który 12 stycznia skończy 6 lat a siostra powinna się urodzić kilka dni po jego urodzinkach 🙂 trzymam kciuki za Panią i maleństwo🙂

    1. Oj dziękuję bardzo i życzę również dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania 🙂

Dodaj komentarz / ocenę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *